правильно подобрать длинну трости

Як правильно підібрати довжину палиці для ходьби? Правильно підібрана тростина підвищує якість повсякденного життя!

Дуже важливо правильно підібрати довжину палиці для ходьби!                                                                 Маючи тростину відповідну до Вашим потреб, Ви зможете змінити якість повсякденного життя!

При правильно підібраній довжині тростини, тростина буде Вашим надійним помічником і додасть Вам впевненості в своїх силах!

измерение длинны трости

Правильное измерение длинны трости

Обуйте Ваше звичайне взуття, станьте прямо, руки опустіть вниз (не напружуючи) і виміряйте відстань від зап’ястя до підлоги – це і буде оптимальна довжина відповідної Вам тростини. Звичайно краще звернеться за допомогою до когось із близьких, щоб зробити виміри найбільш точно. Місце на рукояті тростини на яке Ви будете спиратися має розташовуватися на рівні згибу зап’ястя Вашої руки, спокійно звисаючєй уздовж тіла.Коли ви спираєтесь на тростину, рука в лікті повинна бути злегка зігнута, приблизно 15 градусів. Не можна при підборі необхідної довжини тростини руководствоватся тільки зростом. При одному і тому ж зрості у людей буває різна довжина рук. І взуття може істотно впливати на довжину необхідної тростини. Тому, обов’язково, вимірюйте у взутті.

При неправильно підібраній довжині тростини, занадто короткою або дуже довгою, буде страждати Ваш хребет і суглоби. До того ж, тростина неправильної довжини не дозволить Вам зберігати рівновагу і стійкість. Палиця для ходьби на кшталт додатковій нозі, вона повинна бути підтримкою Вашому тілу.

Варто звернути увагу і на рукоятку тростини, вони бувають різних форм. Для більшої руки краще підбирати ручку помассивніше. Але у виборі форми і зовнішнього вигляду рукоятки (набалдашника) палиці, все ж, більше керуються своїми особистими уподобаннями.

У нас в магазині Ви можете замовити і купити добротну, міцну і красиву тростину для ходьби з дерева з різьбленою рукояткою.
Тростини дерев’яні

 

как правильно подобрать длинну трости

как правильно подобрать длинну трости для хотьбы

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *