[berybanner height="210px" hover="zoom" img_src="14212" link="#" el_class="desctop_hide" is_ajax="yes"]
[berybanner height="210px" hover="zoom" img_src="14213" link="#" el_class="desctop_hide" is_ajax="yes"]
[lee_products style="carousel" number="20" columns_number="1" cat="129" is_ajax="yes"]
[lee_products type="recent_product" style="carousel" columns_number="5" is_ajax="yes"]
[berybanner height="340px" img_src="14416" link="#" is_ajax="yes"]

Магазин подарунків Сувеніри Харків, доставка по Україні.

У нашому магазині подарунків Ви знайдете подарунки на будь-який смак. У нас можна купити і цінний пам’ятний подарунок, і невеличкий сувенір – знак уваги.
Ми працюємо на ринку роздрібної торгівлі сувенірами з 1997року, за ці роки дещо змінювався асортимент нашого магазину, але одне залишалося завжди незмінним: в нашому магазині завжди продаються товари тільки високої якості, оригінальні та ексклюзивні, ми любимо свої товари і поважаємо своїх покупців. Нашим девізом завжди був і є: «Покупець повинен залишитися задоволений товаром, придбаним у нас в магазині, нашим рівнем обслуговування і прийти до нас за наступною покупкою».

Товари нашого магазину можна розділити на дві основні групи, одна – це товари від відомих світових виробників: запальнички Zippo, запальнички Pierre Cardin, ручки Parker, швейцарські ножі Victorinox; а друга – сувеніри та подарунки з натурального дерева і бронзи.

У нас в магазині Ви можете купити скульптури, сувеніри з натурального дерева, настільні набори, пісочний годинник, підставки під телефон, міні бари, нарди, шахи, статуетки і фігурки з дерева і бронзи. Ексклюзивні оригінальні, виготовлені з натуральних природних матеріалів нашими українськими майстрами і художниками, наші сувеніри та подарунки будуть прекрасним, гідним, нестандартним подарунком для дорогих Вам людей. Вони несуть в собі тепло людських рук, радісний настрій, зігріють і прикрасять Ваш будинок.

Ви можете купити у нас все для куріння: курильні трубки, запальнички та аксесуари до них, а також отримати кваліфіковану консультацію та допомогу в підборі курильної трубки. У нашому магазині широкий вибір курильних трубок кращих українських виробників з вересу і груші.

Ми продаємо курильні трубки і запальнички більше десяти років. За ці роки придбали певний досвід в питаннях куріння трубки, накопичили достатньо інформації про курильних трубках, про запальничках і завжди надаємо максимум інформації про наші товари для наших покупців. Думаємо, Вам будуть цікаві СТАТТІ у нас на сайті.

Купити всі представлені у нас в магазині товари можна приїхавши до нас в магазин, або замовивши доставку, зв’язавшись з нами по телефону або відправивши повідомлення зі сторінки КОНТАКТИ.

Ми доставляємо свої товари в усі регіони України максимально зручним для покупця способом. Більш докладно в розділі ЯК КУПИТИ.

Ми завжди раді Вам допомогти у виборі подарунка, а також надати консультацію по питанню, що вас товару.

Сподіваємося, що нашими товарами Ви зможете порадувати себе, своїх близьких і друзів.