гравировка на подарках, ручки и зажигалки с ггравировкой

Гравірування на запальничках і ручках, подарунки з гравіюванням

gravirovka na zazhigalke slon

Гравірування на запальничці Zippo слон

Гравірування на подарунках, іменний подарунок.

Купуючи подарунок кожен з нас хоче, що б його подарунок був особливим, несхожим на подарунки інших, що б він виділявся і запам’ятався. І тут ми пропонуємо Вам скористатися нашою послугою гравірування на подарунках.

Технологія лазерного гравірування дозволять нанести будь-який напис або малюнок, якість гравіювання дуже висока і дуже чітке навіть в найдрібніших деталях.

Гравіювання можна зробити прямо на подарунок, якщо це запальничка або ручка. А можна виготовити табличку з написом, побажанням і прикріпити до подарунка. Так краще вчинити, якщо Ви вибрали в подарунок настільний набір, статуетку, шахи або нарди. Елегантна табличка, під бронзу, буде добре виглядати на дереві і на камені.

Для виконання гравіювання потрібен один робочий день, це треба врахувати при замовленні подарунка з гравіюванням. Ви вибираєте подарунок у нас в магазині, надаєте нам текст або малюнок, який ви хочете бачити на подарунку. Ми узгоджуємо зовнішній вигляд і розташування гравіювання, створюємо макет подарунка з гравіюванням. Ви проводите оплату, гравірування виготовляється тільки по передоплаті. І на наступний день забираєте своє замовлення з нанесеною гравіюванням у нас в магазині або ми доставляємо його Вам. Вартість виконання гравіювання від 100 грн., При розрахунку вартості гравіювання Враховується ее складність.

Відповіді на всі питання, що виникли у Вас з гравірування на ручках, запальничках і інші подарунках, Ви можете отримати зателефонувавши по одному з наших телефонів або звернувшись безпосередньо в наш магазин. Контакти магазину

gravirovka na podstavke statuetki tablichka

Гравірування на підставці статуетки табличка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *