Як продовжити життя своєї запальнички

Роздрібним продажем запальничок ми займаємося з 1997 року, за ці роки у нас накопичився певний досвід в питанні поводження з запальничками. Як продовжити життя своєї запальнички? Це питання задають собі багато, спробуємо відповісти на нього.

На основі свого досвіду і рекомендацій щодо поводження з запальничками від провідних світових виробників запальничок, а так само з досвіду спілкування з покупцями запальничок, знаючи які проблеми іноді виникають у людини яка купила або отримала в подарунок запальничку, ми склали ряд рекомендацій щодо поводження і догляду за запальничками.

Так яка відповідь на питання; Як продовжити життя своєї запальнички? Перш за все якісна заправка та інші витратні матеріали.

Звичайно, в першу чергу, для якісної безвідмовної роботи будь-якої запальнички, має значення якість палива яким Ви її заправляєте. Просто бензинова запальничка після навіть найбільш невдалої заправки в наступний раз коли Ви купите якісне паливо для запальнички і заправити її хорошим бензином буде горіти добре. А ось для газової запальнички іноді буває досить один раз заправити її брудним, погано очіщенниі, вологим газом і потім вона відмовиться працювати зовсім.

О найвідоміших і популярних в світі бензинових запальничках Zippo Ви можете більш детально прочитати і ознакомітсяс асортиментом у нас на сайті в розділі ЗАПАЛЬНИЧКИ ZIPPO. А тепер більш детально про газові запальнички.

Перш за все, як уже зрозуміло з вище сказаного, завжди намагайтеся купити для Вашої запальнички якісне паливо. Економія на заправному балоні в кращому випадку обернеться роздратуванням і поганим настроєм. Ви в самий невідповідний момент опинитеся без «вогню», а в гіршому, повною відмовою Вашої запальнички працювати. Від заправки брудні, недостатньо очішенним газом усередині газової запальнички утворюється наліт, який може перешкодити подальшій роботі Вашої запальнички, засмічуються трубочки через які подається газ і сопло запальнички. Найбільш уразливі відносно не якісного палива газові пьезо турбо запальнички. Економлячи на заправці запальнички Ви однозначно втрачаєте якість роботи запальнички. І ще, звичайно хорошого, якісного палива для заправки запальнички вистачає на більш тривалий період, так що економія відносна.

Важливі моменти поводження з запальничкою

Дуже важливий момент: намагайтеся не чіпати зайвий раз регулювання полум’я і не допускати того щоб газ у вашій запальничці зовсім закінчувався! Регулювання Ви можете просто «скрутити». Чому регулювання і порожня запальничка без газу разом? Тому що велика помилка багатьох курців в тому, що вони звертаються з запальничкою як з одноразовою. Газ закінчується, спека не досить і вони починоють додавати рівень подачі газу до тих пір поки газ не закінчиться зовсім. Одноразова запальничка після цього викидається. Але ж у Вас в руках не одноразова запальничка!

Крім того що таким поводженням з запальничкою Ви можете зіпсувати регулювання подачі газу. Всередину запальнички, коли в ній вже немає газу, може потрапити повітря і потім, після того як Ви заправите запальничку знову, вона може не горіти через утворення в середині повітряної пробки (в принципі з повітряною пробкою запальничка нормально і не заправиться). Запальничка може не горіти і через те, що Ви викрутили до відмови регулювання подачі палива і тепер тиск газу таке що полум’я просто здувається тиском, або запальничка пихкает, але не горить. В такому випадку регулювання подачі палива необхідно повернути в нормальне середнє положення.

Взагалі Вам наша порада: на повністю заправленій запальничці виставте рівень подачі газу, що б рівень полум’я був такий як Вам зручний. І як тільки рівень полум’я стає недостатнім, це сигнал до того що необхідно заправити Вашу запальничку. Газові запальнички «не люблять» ударів. У газовій пьезо запальничці від удару може «збитися іскра», тобто збивається сінронізація подачі газу і іскри. Якщо подача газу і подача іскри відбуваються не одночасно, або іскра б’є в бік запальничка не запалюється. Від сильного удару газова запальничка так само може втратити герметичність, буде «труїти» газ і перестане нормально працювати. Тому бережіть свою газову запальничку від ударів і, особливо, намагайтеся не упускати.

Зовнішній вигляд запальнички

І остання порада, він стосується збереження зовнішнього вигляду Вашої запальнички. Якщо Ви хочете що б Ваша запальничка зберігала первоздатний зовнішній вигляд, ніколи не кладіть запальничку в одну кишеню з ключами і монетами. А ще, протирайте запальничку періодично чистої м’якої вовняної або бавовняною ганчірочкою.

Запальничка буде надійно служити Вам багато років

Наші поради щодо поводження з запальничками підходять для будь-якої запальнички. Незалежно від ціни і виробника (звичайно мова не йде про запальничках відверто «непридатних» і одноразових). За ці роки нам доводилося продавати запальнички різних виробників і повірте не залежно від того Ви власник престижної моделі іменитого виробника запальничок, або може бути у Вас в руках практична запальничка економ класу, якщо Ви будете дотримуватися наших рекомендацій щодо поводження з запальничками, Ваша запальничка буде надійно служити Вам багато років і прицьому зберігати привабливий зовнішній вигляд.

Сподіваємося, що ми допомогли Вам знайти відповідь на питання: Як продовжити життя своєї запальнички? Якщо у Вас залишилися питання, Ви завжди можете звернутися до нас в магазин. У нас Ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію з питань заправки, заміни кременя і інших питань пов’язаних з доглядом за запальничкою.

У нашому магазині Ви можете вибрати, замовити і купити оригінальні запальнички Zippo, фірмові витратні матеріали, паливо і аксесуари до них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *