Справжні оригінальні вітрозахисні запальнички ZIPPO

Популярність запальничок Zippo в світі величезна! І Україна в цьому не відрізняється від інших країн. У нас Zippo запальнички також популярні, як і в усьому свірті.

Даже люди які не курять іноді набувають запальничку Zippo, так як, окрім того що маючи в кишені Zippo запальничку Ви завжди в будь-яку погоду і в будь-яких умовах зможете і прикурити, і розвести вогонь , перебуваючи навіть в самих екстремальних умовах, Ваша Zippo запальничка буде ще і стильним аксесуаром, що підкреслює Вашу індивідуальність і Ваш статус.

В широкому асортименті запальничок Zippo Ви завжди зможете вибрати для себе саме свою запальничку Zippo, що відповідає Вашому стилю і характеру. Якість всіх запальничок Zippo однакова – висока. Всі справжні оригінальні вітрозахисні запальнички Zippo, а у нас в магазині продаються саме такі справжні Zippo запальнички Zippo (США), працюють надійно і мають довічну гарантію фірми Zippo.

Як же відрізнити оригінальну Zippo запальничку? Як упевнитися, що запальничка яку Ви тримаєте в руках справжня вітрозахисна запальничка Zippo з довічною гарантією? Як перевірити справжність Zippo запальнички? У покупців запальничок завжди багато питань і сумнівів.

Основними критеріями визначення автентичності запальнички Zippo є відповідність зовнішнього вигляду запальнички моделям зазначеним в офіційному каталозі фірми Zippo і якість штампа на дні корпусу Zippo запальнички. Фірмовий штамп на дні корпусу запальнички Zippo містить інформацію про місце і дату випуску запальнички і логотип Zippo. Зовнішній вигляд справжнього штампа на протязі вже більше 80-ти річної історії випуску запальничок Zippo зазнавав змін. Спочатку з 1933 року і по 1957 рік на штампі розміщувався номер патенту Zippo, а починаючи з 1958 року і до сьогоднішніх днів код дати випуску запальнички Zippo. Зовнішній вигляд логотипу Zippo так само змінювався протягом десятиліть виробництва запальничок Zippo.

Інформація по маркуванню справжніх запальничок Zippo приведена нижче:

ТУТ IMAGE

На малюнку зверху представлений стандартний зовнішній вигляд фірмового штампа Zippo, так промарковані більшість запальничок Zippo.

Но є ряд моделей запальничок, що випускаються зараз у яких штамп відрізняється від стандартного Наприклад, моделі Zippo серії Armor (Броня) з потовщеним корпусом містять на дні запальнички знак:ARMOR

у моделей Zippo серії Vintage, які є точними копіями запальничок Zippo які випускалися в 30-і роки минулого століття, логотип Zippo на фірмовому штампі на дні корпусу виглядає так само як і в 1937 році, коли Zippo запальнички серії Vintage вперше були випущені фірмою Zippo;

логотип Zippo на штампах на дні корпусу у всіх запальничок Zippo категорії Replica повторює зовнішній вигляд який логотип Zippo мав в ті роки коли дані моделі запальничок були випущені вперше; ще на запальничках Zippo, корпус яких виготовлений з дорогоцінних металів (золота і срібла) фірмовий штамп Zippo відрізняється від стандартного.

Головне якість штампа, штамп на дні запальнички виготовляється в процесі виготовлення корпусу і, коли ви дивитеся всередину корпусу то Вам має бути видно відбиток штампа всередині корпусу Zippo, логотип Zippo і всі цифри і букви на дні корпусу запальнички повинні бути чіткі і добре читатися (відео процесу виготовлення запальничок на підприємстві Zippo Ви можете подивитися на нашій сторінці в Google+ Магазин із сувенірами та подарунками «Сувеніри»

Для визначення автентичності Вашої запальнички Zippo варто звернути увагу і на кріплення кришки корпусу. У справжніх оригінальних запальничок Zippo на бічній поверхні корпусу з боку кріплення кришки добре проглядаються дві невеликі вм’ятини, суворо правильної круглої форми -це сліди пайки кріплення кришки корпусу запальнички Zippo. Давіть у Zippo запальничок, корпус яких має покриття (порошкове, лазерне PVD-покриття або навіть Crackle) «гуртки» добре просматріваются.

У Вас є можливість купити справжню оригінальну запальничку Zippo з довічною гарантією у нас в магазині Запальнички Zippo (США).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *